Ulaşım Evden Eve Nakliyat

Ambalajlama bir sanattır. Nakliyet firmamız bu işi en iyi yapan kuruluşlardan ilkidir yılların tecrübesi ve teknolojisinin de yardımıyla bunu başarmıştır. Muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile ambalajlanma hizmetleri yapılır.

 KALİTELİ AMBALAJLAMA MALZEMELERİ MÜŞTERİNİN TERCİHİNE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.

Ulaşım Nakliyat olarak işimizi hassasiyet ile yaptığımıza inanıyoruz. Mobilyalarınız uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edildikten sonra işinin ehli paketleyicilerimiz tarafından “patlayan lastik” halk arasında pat pat adı verilen ambalaj malzemesi ile sarılır, koli bandı ile bantlanır ve sürtünme (dolayısıyla aşınma, çizilme, boya döküntüsü vb.) ortadan kaldırılır.

Dış yapısı hassas olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, termosifon, doğal gaz sobası,  gibi eşyalar küçük darbe alsalar dahi iz ve ezilme yaparak kötü görüntü oluşturmaktadırlar. Bu tip eşyalarınızın “ambalaj battaniyesi” adı verilen keçe kumaşlara sarılarak darbede zarar görmesi engellenmiş olur.kaliteyi ayağınıza kadar getirdik geriye bizi arayıp taşınmak istediğiniz günü söyleyip eşya durumunu anlatmak kalıyor.

bu kadar basit ve net hemen şimdi aramanız yeterli istanbul un her semtinde özel ekibimiz 7 gün 24 saat hizmet kesintisiz taşıma hizmetlerini sunuyoruz. günümüz çağında son derece işini temiz dürüst yapan bizim gibi emekle çalışan nadir kişiler bulunmaktadır. bizi arayarak bizimle anlaşın.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak  naylon,  (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Koltuk , vitrin , piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla muhafaza edilir.

Askı ile taşınabilecek olan giysiler özel yapılmış askılı karton kutulara yerleştirilerek güvenli taşıma ortamı sağlanır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır. Şehir İçi, Şehirler Arası Nakliye Hizmetimi Almak İstiyorsunuz. O Zaman Doğru Yerdesiniz. Uygun Fiyatlar İle Profesyonel Hizmet Almak İçin hemen bizi arayın!

Daha fazla bilgi için iletişim→

koltuk paketleme   koltuk peketleme   nakliyat  sarma ve paketleme

eşya paketleme  eşya paketleme  eşya paketleme paketleme