ÜCRETSİZ EXPERTİZ HİZMETİ

expertiz hizmeti expertiz hizmeti

Evden eve taşıma, ofis büro taşıma, banka  taşıma, vb gibi tüm taşımacılık işlemlerinizde,  firmamız konusunda uzman ekspertiz personeliyle taşınacak olan  ev eşyası,  ofis eşyası veya yüklerinizi inceleyerek sizlere aşağıdaki konuları göz önüne alarak taşıma maliyeti sunar. Maliyet size uygunsa ekspertiz yapan kişiyle gün belirlenir ve taşıma sözleşmesi yapılır. Firmamız ekspertiz işlemini siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunar. şimdi sizde saglam,

güvenilir ve kaliteli bir taşımacılık istiyorum diyorsanız ,size bir telefon kadar yakın olan

bu güvenilir firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. detaylar için lütfen aşadaki numaralardan

bize ulaşın…

Yetkili kişilerin yaptığı deneyim gerektiren bu işler, her zaman taşınmanızda doğru şekilde planlamaların yapılması amacına ulaşmak için kullanılır. Doğru araç, doğru firma ve doğru ödeme içlemini sizlere sağlayacak olan bu ilk adım her şekilde yapılması gereken unsurların başında yer alıyor. Bu şekilde planlı yapılan işlerinizde gereksiz sürprizler ile karşılaşmazsınız. Firmamızın sizlere sunduğu ücretsiz expertiz her şekilde size farklı ve kaliteli bir hizmetin göstergesidir. Bu şekilde yapılacak işlemler, zaman ve diğer konular netlik kazanacaktır.

 Ekspertiz hizmeti kaliteli bir nakliye firmasında sunulması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmet sayesinde taşınacak araçlara uygun aracın önceden belirlenmesi amaçlanır. Bu hizmet sonucu nakliye günü araçla ilgili olası bir aksaklığın önüne geçilebilir. Ayrıca taşınacak eşyaların büyüklüğüne uygun olarak ambalaj belirlenir ve nakliye günü bu ambalajlar hazır edilir ve eşyalarınız kısa bir süre içerisinde paketlenir.

-eşyanın kapladığı yer hesaplanarak hangi boyutta tonajda araçla taşınması gerektiğine göre,

-eşyanın nasıl  bir ambalajlama mahzemesiyle sarılması ve ne kadar ambalajlama malzemesi kullanılacağına göre,

-ufak ve kırılcak eşyaların sarma mahzemesi kalitesi ve kullanılacak koli ve sarma malzemesi miktarına göre,

-eşyaların taşınmasında kaç kişilik personel  kullanılacağına göre,

-eşya taşınırken asansör kuruluyormu, kuruluyorsa nasıl  bir asansör gerektiğine,

-eşyanın taşıma mesafesine göre eşyanın tonajına göre,

-eşya taşınma sigorta miktarına göre, maliyet tablosu çıkartılır.

0212 687 26 75 – 0533 748 52 85

0537 445 94 25 – 0533 592 52 84