Ulaşım Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Araçlarımız

Araçlarımız ister şehirler içi nakliyat olsun isterse şehirler arası nakliyat olsun ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, Ofis taşımacılığı gibi durumlarda eşyanızın büyüklüğüne göre size en uygun aracı temin ederek taşınma sürecinizi yapıyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, evleriniz için araç seçeneklerimiz mevcut olup exstra villa türü evleriniz ise de eşyalarınız için dizayn edilmiş araçlara sahibiz.

Bütün Araçlarımız tamamen kendi firmamıza ait olup dışarıdan yabancı araçlar çalıştırmıyoruz. Bu yüzden eşyalarınızın başına gelebilecek bütün istenmeyen sorunları firmamız olarak üstlenmeyiz. Eşyalarınız taşınırken şöförlerimizin nakliyat prosedürlerine birebir uyarak taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Geniş ve kaliteli araçlarımız ile eşyalarınızı rahat ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Kapalı kasa kamyon tipi araçlarımız ile şehirlerarası taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
Ev ve ofis nakliyat araçları
3,5 metre uzunluğunda olan araçlarımız, 30 metreküp eşya alabiliyor. Kasa dizaynı, eşyaların araç içerisinde hareket etmemesi için özel olarak hazırlandı.
Çarpma ve sarsıntıların etkileriniz en aza indirgeyecek biçimde tasarlanan iç kasa, aynı zamanda optimum eşya kapasitesini sağlayabiliyor.
Ortalama olarak 2+1 ev eşyasını rahatlıkla alabiliyor.
10 tekerlekli ve iç hacmi 80 metreküp araçlarımız ile 3+1 daire eşyalarını ve fazla olan ofis eşyalarını güvenle taşıyoruz.

Ulaşım Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Araçlarımız

Ulaşım Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Araçlarımız

 

Ulaşım Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Araçlarımız

fotoğraf galerisi  fotoğraf galerisi

paketleme  fotoğraf galerisi    fotoğraf galerisi  koltuk foto